NCN-HW-4273 Hala na wynajem
Informacje ogólne
↑ zwiń
↓ rozwiń
| Lokalizacja | Kraków, Podgórze, Rybitwy |
| Pow. całkowita [m2] | 260,0 m² |
| Wymiary działki | 50x50 m |
| Czynsz najmu | 9100 PLN (35.00 PLN / m²) |
| Kaucja zabezp. | jednomiesięczna - 9100 PLN |
|
Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy TVN. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3T. Wysokość do haka od posadzki to ok 3,4m. Wysokość hali w najniższym miejscu do konstrukcji dachu to 5m. Brama wjazdowa do hali to 3,7x3,5m. W budynku obok znajduje się pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Hala jest ogrzewana za pomocą ogrzewania centralnego nadmuchowego na olej opałowy. Koszt ogrzewania hali jedynie w sezonie zimowym. Koszt to ok 7 zł netto m2 w sezonie grzewczym. Przed halą znajduje się ogrodzony teren utwardzony asfaltem. Prowizja dla biura to jednomiesięczny czynsz najmu + 23% VAT. kontakt: Stanisław Pietrzko 888-227-337 |
|
Nieruchomość
↑ zwiń
↓ rozwiń
| Standard | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Opłaty wg liczników | CO, prąd, woda |
| Powierzchnia działki [m2] | 3000.00 |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | kwadrat |
| Podst. materiał budowlany | płyta |
| Przeznaczenie hali | magazynowy, produkcyjno-magazynowy, produkcyjny |
| Czynsz najmu netto /m2 | 35 |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Ogrzewanie | CO olejowe |
| Położenie | teren przemysłowy |
| Materiał konstrukcyjny | płyta |
Pomieszczenia
↑ zwiń
↓ rozwiń
Dane kontaktowe
↑ zwiń
↓ rozwiń
| Imię i nazwisko | Stanisław Pietrzko | |
| Telefon komórkowy | 888 227 337 | |
| stanislaw.pietrzko@nadwislanskie.pl | ||
| Nr licencji | 7046 | |
| Oddział | Nadwiślańskie Centrum Nieruchomości S. C. Stanisław Józef Pietrzko, Bożena Pietrzko, Stanisław Pietrzko |